NÁJDETE NÁS NA FACEBOOKU

O nás

Firma EJOT Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 1999, ako dcérska spoločnosť nadnárodného konzorcia EJOT GmbH. Od tohto času si vybudovala pevné postavenie na trhu s upevňovacími prvkami pre stavebníctvo. Skrutky, rozperky (hmoždiny) a iné komponenty EJOT sú už dnes na celom Slovensku známe v kruhu odbornej verejnosti v oblastiach stavby hál s rýchlou montážou, tepelných a hydroizoláciach striech, kontaktných zatepľovacích systémov a výroby a montáže plastových okien.


ČO JE EJOT
Pri vyslovení mena EJOT sa ľudom, ktorí už s výrobkami menovanej firmy prišli do kontaktu, vybavia skrutky pre upevnenie kovových striech a fasád, alebo napríklad široký sortiment skrutiek pre výrobu a montáž okien. Niekomu zase napríklad rôzne atypické a často na mieru šité upevňovacie prvky, používané v automobiloch, televízoroch, mobilných telefónoch alebo všeobecne v priemyslovej výrobe. Iného zase napadnú tanierové plastové hmoždinky pre kontaktné zatepľovacie systémy budov.

Či už tak, alebo onak, meno EJOT je navždy zviazané s povestnou nemeckou kvalitou, pretože materská firma dnes uz nadnárodnej skupiny, zahrňujúcej asi 1700 spolupracovníkov, má sídlo v Nemecku, v mestečkách Bad Laasphe a Bad Berleburg v hornatej kúpeľnej oblasti Wittgenstein v okrese Siegen.

Za dobu svojej viac ako 75 ročnej histórie si firma upevnila svoje vedúce postavenie na nemeckom trhu a získala povesť flexibilného a inovatívneho výrobu upevňovacej techniky pre výššie uvedené oblasti s výborným zákazníckym servisom a s výrobkami, vyznačujúcimi sa vždy nekompromisnou a najvyššou kvalitou. A pretože kvalita a spokojnosť zákazníka vždy bola a je prvoradým cieľom, nikoho neprekvapí, že sa premietla aj do sloganu firmy, ktorý znie“EJOT kvalita spája“.

Je logické, že po čase pôsobenia na domácom nemeckom trhu začala firma expandovať aj do okolitých európskych krajinách zakladaním predajných organizácií a dnes má zastúpenie už prakticky v celej Európe a USA.

Od roku 1999 je firma EJOT v Slovenskej republike priamo zastúpená svojou dcérskou spoločnosťou EJOT Slovakia, s.r.o., jej prostredníctvom je na slovenský trh uvádzaný jej kompletný sortiment.