NÁJDETE NÁS NA FACEBOOKU

Ponuka

EJOT je výrobcom širokého spektra spojovacích prvkov pre všetky odvetvia praktického života. S našimi skrutkami a hmoždinkami sa môžete stretnúť v interiéri vášho auta, v stenách vášho nákupného centra, na fasáde a streche vášho obytného domu. Sme všade tam, kde si spoj vyžaduje kvalitu a odbornosť.

Na Slovensku sa kotviace prvky EJOT predávajú pre 4 hlavné odvetvia stavebníctva:

  • upevňovacie prvky pre opláštenie ľahkých montovaných oceľových, príp. železobetónových konštrukcii
  • upevňovacie prvky pre ploché strechy
  • upevňovacie prvky pre kontaktné zatepľovacie systémy
  • upevňovacie prvky pre výrobu a montáž plastových, hliníkových a drevených okien

Výrobky a služby

EJOT Slovakia ponúka a dodáva široký sortiment upevňovacej techniky pre oblasť stavebníctva a pre priemyselnú výrobu.

V oblasti stavebného upevňovania sú dodávané prvky a príslušenstvo pre ploché strechy, pre fasády skladané z oceľových a hliníkových profilov a sendvičových panelov, kotevné prvky a príslušenstvo pre kontaktné zatepľovacie systémy, kotevné prvky a príslušenstvo pre zavesené, odvetrávané fasády a skrutky a kotvy pre výrobu a montáž plastových okien a výplní otvorov. Šírka sortimentu je zárukou, že zákazník dostane všetko od jedného dodávateľa.

Väčšina sortimentu stavebného upevňovania je trvale skladom, aby bolo možné bezprostredne reagovať na požiadavky zákazníkov. Neoddeliteľnou súčasťou predaja je poradenská činnosť, školenia pre zákazníkov a výťažné skúšky na stavbách.

Pre priemyselnú výrobu je EJOT výrobcom a dodávateľom špeciálnych a zákazkových skrutiek pre automobilový priemysel, pre domácu elektroniku, domáce elektrické prístroje a ďalšie oblasti hromadnej priemyselnej výroby.

EJOT je pre konštruktérov a technikov výrobných firiem partnerom pri vývoji nových výrobkov a ich spojov.

Neustála inovácia je neoddeliteľnou súčasťou obchodnej a výrobnej stratégie EJOTu a dáva záruku, že zákazník dostane výrobok s vysokým podielom know how. Taký výrobok znižuje náklady na aplikáciu, zkracuje čas potrebný na montáž a zvyšuje spoľahlivosť vďaka vysokým dosiahnutým parametrom.