EJOT – Vždy správne spojenie

EJOT je stredne veľká skupina spoločností špecializujúca sa na pokrokovú technológiu upevňovania. Zákazníkmi EJOT sú predovšetkým automobilový a dodávateľský priemysel, elektrotechnika, elektronika a stavebníctvo.
EJOT ponúka širokú škálu inovatívnych upevňovacích prvkov, ako sú samorezné skrutky do kovov a plastov, konštrukčné diely z plastov a kovov, ako aj kompletný sortiment spojovacích prvkov pre strešné krytiny a obklady a náš program ejotherm® na upevnenie vonkajšieho tepelnoizolačného kompozitného systému.
EJOT vyvíja riešenia pre všetky spojovacie a upevňovacie problémy v úzkej spolupráci so zákazníkom. Cieľom je využiť "inteligentné" produkty EJOT na zabezpečenie kvality spoja a zároveň znížiť celkové náklady.
Astenbergstrasse

GFA Global Fastener Alliance

GFA Global Fastener Alliance bola založená v roku 1998 ako globálna sieť nezávislých dodávateľov vysokokvalitných spojovacích materiálov. 
Halle 4.0
EJOT - s viac ako 3300 zamestnancami v 33 pobočkách a s viac ako 90-ročnou históriou spoločnosti. V Európe naše početné obchodné spoločnosti a kancelárie zaručujú priamy kontakt so zákazníkom a rýchlu dostupnosť našich produktov.
Služby a produkty EJOT sú tiež dostupné po celom svete. Máme výrobné závody a predajné kancelárie v Severnej a Južnej Amerike a v Ázii. Globálnu dostupnosť garantuje aj členstvo v Global Fastener Alliance (GFA), spoločnom podniku rodinných podnikov pracujúcich v technológii upevňovacích prostriedkov. V neposlednom rade sú niektoré riešenia produktov EJOT dostupné medzinárodnému okruhu nadobúdateľov licencií. Zabezpečujú napríklad dodávku skrutky DELTA PT® na obrovský svetový trh, v prípade že nie sme priamo na mieste.  
GFA klein.jpg
 EJOT Fakty a čísla
Umsatz-01-2020_EN.png
Obrat (v milliónoch euro)


Mitarbeiter_01-2020-EN.png
Zamestnanci (ročný priemer)


weltkarte.jpg

Discover EJOT Worldwide


Select your country

The EJOT magazine

We would like to inform you about the things that move us. Here is an insight into the current issue.


More information

Prehľad našich pobočiek