Fasádne systémy - ETICS

S profesionálnym ETICS môžete ušetriť veľa peňazí na energiu a reorganizáciu. Vonkajšie zatepľovacie systémy sa používajú tak pre nové budovy, ako aj pre energetickú renováciu starších budov. EJOT ponúka vysoko kvalitné kotvy ETICS, montážne prvky, nástroje a príslušenstvo.
teaser-wdvs-befestiger-850x444.jpg

Kotvy EJOT® ETICS

Vysoko výkonné kotvy zaručujú spoľahlivé upevnenie všetkých stavebných a izolačných materiálov. Účelovo navrhnuté expanzné zóny umožňujú najvyššie charakteristické zaťaženia v kombinácii s minimálnou hĺbkou kotvenia. Príkladom je kotva EJOTHERM, s európskym technickým osvedčením ETA.


teaser-wdvs-anbauteile-850x444.jpg

Montážne prvky EJOT® ETICS

V prípade že vonkajšia konštrukcia nesie záťaž, ponúka EJOT nosné prvky pre inštaláciu ľahkých až stredných záťaží pri aj po montáži systému ETICS. Od zavesenia čísla domu, po montáž markízy budú Vaše spoje s montážnymi prvkami EJOT trvalé a bezpečné.


teaser-wdvs-profile-850x444.jpg

ETICS Pro-Line profily

Inovatívne produktové portfólio spojovacích a omietacích profilov ponúka na stavbe vhodné a vysokokvalitné produktové riešenia s rôznymi možnosťami použitia. Profily EJOT Pro-Line sú vhodné pre presnú formáciu hrán, pre trvalé, proti dažďu odolné a flexibilné spoje komponentov v systémoch ETICS a mnohé ďalšie.


Teaser_WDVS_Zubehör.jpg

Náradie a príslušenstvo EJOT® ETICS

Pomocou presných nástrojov EJOT® šetríte čas a peniaze pri inštalácii kotiev. Sú nevyhnutné pre špeciálne prípady a prispievajú k urýchleniu štandardných úloh. Celý sortiment prakticky uľahčuje upevnenie izolácie, ako aj renovácie na fasádach ETICS. Všetky nástroje sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a dokonale sa zhodujú s kotvami EJOT®.