1. Home
  2. Our products
  3. Window and glass facade screws

Skrutky na upevňovanie okien a sklenených fasád

Samovŕtne skrutky EJOT sa používajú predovšetkým v rôznych priemyselných odvetviach ako ekonomické, pevné a spoľahlivé spojenie hliníka / ocele. Ponúkajú významné výhody pre inštaláciu okien, výrobu okien alebo použitie v sklenených fasádach.
teaser-iff-fenstermontage-850x444.jpg

Skrutky na inštaláciu okien

Okenné skrutky sa používajú na upevnenie okien a rámov dverí. Odporúča sa predovšetkým: krádeži-odolné a protipožiarne kotvenie EJOT: V posledných 20 rokoch boli spoľahlivo a bez poškodenia namontované milióny okien a dverí pomocou rámovej kotvy EJOT. Robustné a jednoduché spracovanie sú príčinou toho, že je to číslo 1 pre inštalatérov - predvŕtanie, uťahovanie a hotovo! Pri náročných situáciách inštalácie EJOT odporúča fasádne kotvy s európskym technickým schválením (ETA), testované a schválené v mnohých verziách a substrátoch.


teaser-iff-glasfassaden-850x444.jpg

Skrutky na výrobu okien

Pre spoľahlivejšiu montáž v moderných okenných výrobných linkách EJOT dodáva výhradne triedené skrutky. Vďaka vysokej triedenej kvalite EJOMAT sú možné bezproblémové montážne procesy a zlepšené výsledky pri automatickom upevnení a je možné dosiahnuť maximálnu hospodárnu účinnosť. V závislosti od požadovanej kvality čistoty je možné na požiadanie dodať skrutky s 10 ppm (počet častí na milión - prijateľný počet chybných častí na 1 000 000 dielov).


teaser-iff-fensterproduktion-850x444.jpg

Skrutky na sklenené fasády

Budova s množstvom skla je megatrend v dnešnej architektúre. Reprezentatívne sklenené fasády s ich transparentnosťou a ľahkosťou dominujú v panorámach hlavných miest na celom svete. S EJOT PT® typ DG, skrutkou pre T-kĺby a podložkami, teraz EJOT ponúka jedinečné riešenie pre optimálne upevnenie hliníkových profilov.