1. Home
  2. Our products
  3. EJOT Self-drilling screws

Samovŕtne skrutky

Samovŕtne skrutky EJOT upevňujú prvky v jednom pracovnom kroku: vŕtajú, vytvárajú závit a upevňujú zároveň. Znižuje sa tým čas inštalácie, šetria sa nástroje a náklady. Samovŕtne skrutky EJOT sú dostupné z nehrdzavejúcej ocele pre plochy vystavené poveternostným vplyvom a z pozinkovanej ocele pre oblasti kryté pre priamym vplyvom počasia.

Samovŕtne skrutky EJOT® majú klasický vrták. Vŕtajú, vytvárajú závit a upevňujú komponenty v jednom pracovnom kroku. Samovŕtne skrutky sú doplnené voliteľnou predmontovanou tesniacou podložkou.
teaser-self-drilling-screw-jt3-18-5-5.jpg

EJOT samorezné skrutky JT3/JT6 vyrobené z nerezovej ocele s tvrdeným vrtákom

Samovŕtne skrutky EJOT JT3 vyrobené z nehrdzavejúcej ocele A2 s tvrdeným vrtákom z pozinkovanej ocele sú ekonomickým riešením pre upevnenie oblastiach krytých pred priamym vplyvom počasia. Sú vhodné pre oceľové alebo hliníkové komponenty a ponúkajú sa s maximálnou vrtnou kapacitou 18 mm.
Pre špeciálne požiadavky ponúkame model SUPER-SAPHIR JT6 vyrobený z nehrdzavejúcej ocele A4 s tvrdým vrtákom.


teaser-self-drilling-screw-jt2-6-5-5.jpg

Samovŕtne skrutky SAPHIR: JT2 z pozinkovanej ocele

Samovŕtne skrutky EJOT JT2 z ušľachtilej pozinkovanej ocele sú ekonomickým riešením pre upevnenie v oblastiach krytých pred priamym vplyvom počasia. Sú vhodné pre oceľové komponenty a ponúkajú sa s maximálnou vrtnou kapacitou 18 mm.


teaser-self-drilling-screw-jt4-4-4,8.jpg

Samovŕtne skrutky SAPHIR: JT4 / JT9 vyrobené z nehrdzavejúcej ocele A2 / A4

Samovŕtne skrutky JT4 / JT9 vyrobené z nehrdzavejúcej ocele A2 / A4 sú zvlášť vhodné na upevnenie a pripevnenie prvkov pre odvetrané fasádne systémy. Sú ideálnym riešením na vytvorenie plávajúcich a pevných bodov na spodných konštrukciách odvetraných fasád. Pri vŕtaní do 6 mm sú vhodné predovšetkým pre hliníkové komponenty.


EJOFAST® self-drilling screw JT3-2H-4,8

Skrutky EJOFAST® – čisté a inteligentné

Skrutky EJOFAST® sú samorezné skrutky bez bežného rezného nástavca. Vďaka inovatívnej hrotovej geometrii a špeciálnemu tvaru závitu sa skrutka EJOFAST® nielenže upevňuje so zníženým množstvom odpadu z vŕtania a vysokou rýchlosťou, ale má aj vynikajúce upínacie vlastnosti.

Samorezné skrutky EJOFAST® sú vhodné najmä na upevňovanie tenkých plechov. Sú k dispozícii v povrchovo kalenej pozinkovanej oceli a v nerezovej oceli A2 s kaleným hrotom vrtáka.


Self-drilling screw JF3-Plus-6,8

EJOFAST® samorezná skrutka JF3-Plus-6.8

Samorezná skrutka EJOFAST® JF3-Plus-6.8 je obzvlášť vhodná na upevnenie sendvičových panelov a trapézových profilov na drevené nosné konštrukcie. Samorezná skrutka prevŕta sendvičový panel alebo lichobežníkový profil prakticky so zníženým množstvom triesok – vďaka inovatívnemu kombinovanému závitu, ktorý spája pozitívne vlastnosti dvoch rôznych geometrií závitov.

Hrot má renomovanú geometriu závitu EJOFAST®. Táto geometria brúsi drevené vlákno a nahrádza predvŕtanie. Závit prechádza do závitu skrutky do dreva s priemerom 6,8 mm. Jeho vysoký priemer ponúka vynikajúce hodnoty ťahu z dreva.


Súťaž: JT3-18 vs. JZ3-6,3

Pozrite si video ako si naša skrutka poradí s až 16 mm hrubou oceľovou konštrukciou.