1. Home
  2. Our products
  3. EJOT Self-drilling screws

Samovŕtne skrutky

Samovŕtne skrutky EJOT upevňujú prvky v jednom pracovnom kroku: vŕtajú, vytvárajú závit a upevňujú zároveň. Znižuje sa tým čas inštalácie, šetria sa nástroje a náklady. Samovŕtne skrutky EJOT sú dostupné z nehrdzavejúcej ocele pre plochy vystavené poveternostným vplyvom a z pozinkovanej ocele pre oblasti kryté pre priamym vplyvom počasia.


Samovŕtne skrutky SAPHIR

Samovŕtne skrutky EJOT® SAPHIR majú klasický vrták. Vŕtajú, vytvárajú závit a upevňujú komponenty v jednom pracovnom kroku. Samovŕtne skrutky sú doplnené voliteľnou predmontovanou tesniacou podložkou.
Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_1_JT3.jpg

Samovŕtne skrutky SUPER-SAPHIR: JT3 z nehrdzavejúcej ocele s tvrdeným vrtáčikom

Samovŕtne skrutky EJOT JT3 vyrobené z nehrdzavejúcej ocele A2 s tvrdeným vrtákom z pozinkovanej ocele sú ekonomickým riešením pre upevnenie oblastiach krytých pred priamym vplyvom počasia. Sú vhodné pre oceľové alebo hliníkové komponenty a ponúkajú sa s maximálnou vrtnou kapacitou 18 mm.
Pre špeciálne požiadavky ponúkame model SUPER-SAPHIR JT6 vyrobený z nehrdzavejúcej ocele A4 s tvrdým vrtákom.


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_2_JT2.jpg

Samovŕtne skrutky SAPHIR: JT2 z pozinkovanej ocele

Samovŕtne skrutky EJOT JT2 z ušľachtilej pozinkovanej ocele sú ekonomickým riešením pre upevnenie v oblastiach krytých pred priamym vplyvom počasia. Sú vhodné pre oceľové komponenty a ponúkajú sa s maximálnou vrtnou kapacitou 18 mm.


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_3_JT4.jpg

Samovŕtne skrutky SAPHIR: JT4 / JT9 vyrobené z nehrdzavejúcej ocele A2 / A4

Samovŕtne skrutky JT4 / JT9 vyrobené z nehrdzavejúcej ocele A2 / A4 sú zvlášť vhodné na upevnenie a pripevnenie prvkov pre odvetrané fasádne systémy. Sú ideálnym riešením na vytvorenie plávajúcich a pevných bodov na spodných konštrukciách odvetraných fasád. Pri vŕtaní do 6 mm sú vhodné predovšetkým pre hliníkové komponenty.


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_4_JT3-2H-4_8.jpg

Skrutky EJOFAST®

Rýchlo. Spoľahlivo. Skrutky EJOFAST sú samovŕtne skrutky bez bežného vrtáku. Vďaka inovatívnej geometrii a špeciálnemu závitu sa skrutka EJOFAST montuje rýchlo a má vynikajúce spojovacie vlastnosti. Samovŕtne skrutky EJOFAST sú vhodné najmä na upevnenie tenkých plechov. Sú k dispozícii v pozinkovanej, aj nerezovej verzii. Samovŕtne skrutky EJOFAST sú vhodné najmä na upevnenie tenkých plechov. Sú k dispozícii v pozinkovanej pozinkovanej oceli a v nerezovej oceli A2 s tvrdým vrtákom.


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_5_Holzschraube.jpg

Nová skrutka na drevo

Nová samovŕtna skrutka JF3-6,8 EJOFAST je vhodná najmä na upevnenie sendvičových panelov a lichobežníkových profilov do drevených konštrukcií. Samovŕtna skrutka vŕta pri montáži kombinuje pozitívne charakteristiky dvoch rozdielnych geometrií závitu. Jeden nahrádza predvŕtanie, veľký priemer rozstupu druhého ponúka vynikajúce hodnoty ťahu z drevených podkladov.
Bod má známu geometriu závitov EJOFAST. Táto geometria brúsi vlákno dreva a nahrádza predbežné vŕtanie. Vlákna sa zlúčia do závitového dreva s priemerom 6,8 mm. Jeho vysoký priemer rozstupu ponúka vynikajúce hodnoty vyťahovania z dreva.


Súťaž: JT3-18 vs. JZ3-6,3

Pozrite si video ako si naša skrutka poradí s až 16 mm hrubou oceľovou konštrukciou.

Video: EJOFAST skrutka do dreva JF3-6,8